Kredyty hipoteczne

Nie wiesz jakie masz zdolności finansowe?  Przyjdź do nas - sprawdzimy to wspólnie i doradzimy w jaką nieruchomość możesz zainwestować.

W pierwszym kontakcie sprawdzimy Twoja zdolność przy pomocy dedykowanemu do tego celu profesjonalnemu systemowi, który w kilku prostych krokach umożliwia wyszukanie realnie dostępnych ofert z rynku kredytów dopasowanych dla Ciebie. System precyzyjnie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i przedstawi maksymalną kwotę jaką możesz uzyskać w danym banku. Wystarczy wprowadzić Twoje dane preferencji kredytowych (wartość nieruchomości, cel kredytowania, kwota kredytu itp.) i profilu (wiek, informacje na temat dochodów, kosztów itd.), a system w ciągu kilku sekund przedstawi precyzyjną symulację kosztów i twojej zdolności kredytowej w 20 bankach. Znając Twoje możliwości finansowe znajdziemy odpowiadającą Tobie nieruchomość na którą Cię stać.

Wybrałeś dla siebie nieruchomość i chcesz nabyć ją za pośrednictwem kredytu hipotecznego?

Przyjdź do nas. Wybierzemy najkorzystniejszą ofertę kredytową i pomożemy Ci we właściwym przygotowaniu wniosku i opracowaniu dodatkowych dokumentów – CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE - wynagrodzi nas bank, z którym podpiszesz umowę kredytową. Dodatkowo zyskasz darmowe ubezpieczenie i pomoc przy negocjacji warunków oferty.

Kredyty jeszcze taniej niż w banku

Tak, to nie pomyłka. Każda oferta kredytowa jest za Naszym pośrednictwem tańsza niż uzyskana samodzielnie w banku (nawet jeśli jesteś jego stałym Klientem). Jak to możliwe? Załatwiamy za Ciebie większość formalności związanych z procesem weryfikacji kredytowej, dzięki czemu dany bank jest skłonny do negocjacji swojej prowizji. Podczas negocjacji podpieramy się dostępnymi warunkami kredytowymi z innych banków, dzięki czemu otrzymujesz u nas ofertę często tańszą pod względem kosztów łącznych niż indywidualnie występując o kredyt w banku, unikając kilku wymaganych, „darmowy” produktów (np. ubezpieczenie nieruchomości w pierwszym roku lub koszt wyceny nieruchomości). Pokażemy Ci wszystkie koszty kredytu hipotecznego (nawet te ukryte), a Nasze rankingi nie zawierają żadnych ofert sponsorowanych, ani ofert które nie będą dla Ciebie dostępne.

Chcę otrzymywać informcje o nowych ofertach