Agencja

PARTNER ŚWIADOMYCH INWESTYCJI

W obrocie nieruchomościami Twój sukces, to nasz sukces. Płacisz nam wyłącznie od dokonanej transakcji. Dbamy o to byś był z niej zadowolony. Będziesz miał
jasny obraz sytuacji, najświeższe informacje z rynku i komplet informacji o nieruchomości. Twoje zadowolenie to nasza najlepsza rekalma, dlatego poza nieruchomością
którą masz lub pragniesz mieć, chcemy poznać twoje potrzeby i wartości, aby przedstawić najlepsze dla Ciebie propozycje. W efekcie to Ty podejmujesz
decyzje - z nami będą one świadome.

Jak działamy i czemu klienci z nami współpracują?

Doświadczenie

Nie musisz wiedzieć wszystkiego o obrocie nieruchomościami, jeżeli zatrudniasz osobę, która już to wie. Henry Ford mawiał, że zatrudnienie mądrzejszych od siebie dowodzi mądrości. Rozwój naszej agencji i utrwalanie silnej pozycji na rynku nieruchomości jest efektem naszego skutecznego działania. Przy wyborze oferty (sprzedaży lub kupna) nieruchomości dla naszego Klienta bierzemy pod uwagę nie tylko cenę, ale i wartości niematerialne Klienta oraz potrzeby jakie mają zostać spełnione poprzez zawartą transakcję. Uważamy, że nieruchomości to coś więcej niż wyłącznie inwestycja, to miejsce w którym funkcjonujemy, które staje się częścią naszego życia. Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja, drogi Kliencie, dlatego stawiamy na budowanie relacji wzajemnego zrozumienia. Poznając naszych Klientów potrafimy trafniej dobierać oferty do indywidualnych potrzeb. CIĄGŁA PRAKTYKA wymaga od nas znajomości AKTUALNYCH PRZEPISÓW. Nasza WIEDZA I DOŚWIADCZENIE pracuje na Twoją korzyść.  Stawiamy na skuteczne działanie, pozytywną atmosferę i budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami.

Doradztwo

Nasi maklerzy brali udział w większej ilości transakcji niż prawdopodobnie wszyscy członkowie Twojej rodziny i przyjaciele razem wzięci. Przeprowadziliśmy już wiele typowych i nietypowych transakcji, dzięki czemu wiemy jak zadbać o ich bezpieczeństwo. Z przyjemnością będziemy służyć Tobie radą. Zawsze działamy na rzecz naszych klientów w duchu wzajemnego ZAUFANIA I POUFNOŚCI. Dbamy o to byś wiedział o wszystkich istotnych aspektach transakcji, pozostawiając ciężar PROWADZENIA STRATEGII handlowej po naszej stronie. 

Networking

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Pracujemy na BOGATEJ BAZIE OFERT I KONTAKTÓW przez uczestnictwo w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert, na którym opiera się WSPÓŁPRACA około 90 firm działających na naszym rynku. Informujemy się o posiadanych i poszukiwanych ofertach, co daje nam aktualne relacje z rynku. W kwestiach wymagających wyjaśnienia umówimy Cię na KONSULTACJE z radcą prawnym, doradcą kredytowym, rzeczoznawcą, architektem lub notariuszem.

Promocja

Nasz makler zadba o marketing i prezentację twojej oferty w mediach, potencjalnym klientom oraz innym agencjom nieruchomości. Doradzi jak wyeksponować atuty nieruchomości i przygotować do prezentacji. Wiemy jakie zmiany przynoszą opłacalne efekty, a jakie przyspieszą transakcję. Dla zainteresowanych oferujemy usługę HOME STAGINGU. Rozwijamy się z zakresu marketingu intenetowego i komunikacji wizualnej, wiemy jak ważna jest właściwe przygotowanie oferty oraz promujących ją zdjęć. Nasze oferty znajdziesz na naszej stronie WWW, w SWO i najpopularniejszych PORTALACH ogłoszeniowych. Oceniamy kto jest klientem docelowym danej oferty i tworzymy dla niej najefektywniejszą strategię promocji. Dla wybranych ofert stosujemy indywidualną promocję, na rozmowę o której serdecznie zapraszamy na kawę do naszego biura.

Oszczędność

Makler znając Twoje potrzeby i możliwości będzie na bieżąco śledzić rynek i wybierze dla Ciebie interesujące oferty. Bycie na bieżąco to nasza praca, więc nie musisz dodatkowo poświęcać swojego czasu. Maklerzy są doświadczeni w negocjacjach w imieniu klienta. Podchodzą do transakcji z odpowiednim dystansem emocjonalnym i bagażem doświadczenia zawodowego, dzięki czemu możesz być pewien, że wypracuje dla Ciebie możliwie najkorzystniejsze warunki, a Ty oszczędzisz sobie wiele stresu. Finanse naszych klientów traktujemy z równą atencją jak własne, dzięki temu możesz być spokojny, że zawsze doradzimy Ci wybór możliwie najlepszej opcji pozostawiając decyzję Tobie.  Pomożemy dobrać Ci najkorzystniejsze formy finansowania i inwestowania w nieruchomości. Jeśli potrzebujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny, nasz doradca bezpłatnie dobierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę unikając pułapek w bezpośrednich ofertach banków.

Bezpieczeństwo

Pracujemy w oparciu o KODEKS AGENTA stworzony na podstawie dobrych praktyk, zasadach etycznych i standardach zawodowych pośredników nieruchomości. Działamy z poszanowaniem prawa i zgodnie z jego wymogami. Zawsze SPRAWDZAMY NIERUCHOMOŚĆ pod względem formalno-prawnym i informujemy o przysługujących Ci prawach. Dodatkową ochronę stanowi obowiązkowe UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej firmy. Przekonaliśmy się, że współpraca oparta na partnerstwie i poczuciu bezpieczeństwa daje szybsze i bardziej satysfakcjonujące efekty, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią naszych kontrahentów i klientami z polecenia. 

Zespół

Nasz agencja to miejsce o rodzinnej atmosferze, ludzi nie z przypadku. Maklerzy w „Urban Nieruchomości” tworzą zgrany zespół otwartych, przedsiębiorczych i kreatywnych osób o różnym hobby i wspólnej pasji. Dalecy jesteśmy od korporacyjnych zasad. Wiemy, że każda firma to przede wszystkim ludzie. 

FIRMA

Agencja „Urban Nieruchomości” prowadzona jest przez firmę:

AWESOME Ewa Hajdasz
ul. Mazurska 42/4, 70-424 Szczecin
REGON 321480945 NIP 9551864651 

Chcę otrzymywać informcje o nowych ofertach