Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

6P  SPRZEDAŻY - czyli pośrednictwo nieruchomości w sprzedaży / wynajmie

Poznajmy się

Opowiedz nam o swojej nieruchomości i okolicznościach decyzji o sprzedaży bądź wynajmie twojej nieruchomości. Ocenimy jakie możliwości daje aktualnie rynek na sprostanie twoim oczekiwaniom, sprawdzimy stan prawny i formalny nieruchomości i doradzimy jaką strategię obrać przy dążeniu do ich realizacji. 

Przyjęcie oferty

Zawrzemy odpowiednią do twoich potrzeb umowę pośrednictwa, na podstawie której dasz nam prawo do prezentowania twojej nieruchomości. Dlatego też będziemy chcieli wiedzieć o niej możliwie jak najwięcej – obejrzymy ją osobiście, opracujemy plan, zrobimy odpowiednie zdjęcia, zapoznamy się z dokumentacją finansową i prawną.

Promocja oferty

Przygotujemy ofertę marketingową, umieścimy ofertę na naszej stronie internetowej, w Systemie Wymiany Ofert oraz wybranych portalach ogłoszeniowych na nasz koszt. W zależności od rodzaju zawartej umowy zaoferujemy między innymi zamieszczenie banneru reklamowego, opracowanie indywidualnych broszur reklamowych, stworzenie dedykowanych stron internetowych dla wybranych ofert.

 

Poszukiwanie kontrahenta

Dla każdej nowej oferty określamy potencjalnego klienta docelowego i dostosowujemy sposób poszukiwania kontrahenta. Wychodzimy z inicjatywą nie czekając aż klient zapuka do naszych drzwi. Współpracujemy z większością agencji na rynku, informując się wzajemnie o posiadanych i poszukiwanych ofertach co znacznie zwiększa szansę na szybką transakcję. 

 

Prezentacja nieruchomości

Doskonale wiemy, że 80% przekazu to przekaz wzrokowy oraz że w podjęciu decyzji najważniejsze jest pierwsze 8s zwane pierwszym wrażeniem. Doradzimy Ci jak przygotować nieruchomość do prezentacji, a jeśli zechcesz opracujemy dla Ciebie ofertę home-stagingu, który doda atrakcyjności twojej nieruchomości, zwiększy wartość transakcji, lub/i skróci czas oczekiwania na kontrahenta. Profesjonalnie przeprowadzimy prezentację nieruchomości dla potencjalnych kontrahentów przejmując od Ciebie obowiązek dyspozycyjności. 

Przeprowadzenie transakcji

Jesteśmy doświadczeni w negocjacjach w imieniu klienta. Odpowiedni dystans emocjonalny pomaga nam wywalczyć najkorzystniejszą ofertę. Przygotujemy niezbędne formalności i pomożemy uzyskać potrzebne zaświadczenia. Przygotujemy dla Ciebie obliczenia łącznych kosztów transakcji, dzięki którym żaden dodatkowy wydatek Cię nie zaskoczy. Będziemy nadzorować przeprowadzenie transakcji, rozliczenia i prawidłowe przekazanie nieruchomości, tak byś czuł się bezpieczny.

 

Jednakże każda nieruchomość jest inna, i inne są potrzeby ich właścicieli i nabywców, dlatego też dostosowujemy formę współpracy indywidualnie do każdej oferty. 

Czego możesz się spodziewać w każdej z nich?

Umowa otwarta

Nie musimy być jedyną agencją z jaką podejmiesz współpracę. Ponieważ występujemy jako jeden z wielu partnerów, operujemy na zawężonej informacji o nieruchomości, uniemożliwiającej jej identyfikację. Skorzystamy z naszych kontaktów i kanałów, ofertę swojej nieruchomości będziesz mógł znaleźć w najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych i naszej stronie. Prowizja biura jest proporcjonalna do wartości transakcji, która przysługuje nam wyłącznie w sytuacji gdy podejdziesz do transakcji ze wskazanym przez nas kontrahentem. Naszym celem jest doprowadzenie do jak najszybszej transakcji z pozyskanym przez nas klientem.

 

Umowa na wyłączność

Taka forma umowy daje nam szersze możliwości promocyjne. Zawieramy umowę na czas określony, w którym to możemy zastosować poszerzoną wersję promocji z pełną informacją o twojej nieruchomości, co zwiększa atrakcyjność oferty. Naszym celem jest doprowadzenie do najkorzystniejszej dla Ciebie transakcji. Pracujesz tylko z nami, a my pracujemy dla Ciebie. Zastosujemy różne środki przekazu, w wyniku których zainteresowany może zwrócić się do Ciebie sam w wyniku naszych działań lecz bez naszego pośrednictwa. W związku z czym nasze wynagrodzenie uzależnione będzie od sukcesu, czyli pozyskania kontrahenta na twoją nieruchomość w określonym czasie. W każdym przypadku jesteśmy do twojej dyspozycji w całym procesie sprzedaży. Dużym plusem umowy na wyłączność jest komfort pracy ze względu na pełną dostępność informacji o nieruchomości dla klienta, brak szumu informacyjnego dla maklera i pełną kontrolę nad strategią promocji, dla właściciela natomiast spójna kalkulacja atrakcyjności składanych ofert w jednym miejscu.

Umowa na wyłączność agencyjną

W tej formie współpracy jesteśmy jedyną agencją, która reprezentuje twoją nieruchomość, jednakże możesz oferować ją również sam. Nasze wynagrodzenie dotyczyć będzie wyłącznie transakcji przeprowadzonej z udziałem wskazanych przez nas kontrahentów. Dzięki wyłączności agencyjnej Ty będziesz miał profesjonalnego partnera, który służyć będzie swoim doświadczeniem i kontaktami, zaufaną osobę do promocji, prezentacji i realizacji transakcji, my natomiast komfort pracy.

6P KUPNA – czyli pośrednictwo  kupna / najmu

Poznajmy się

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach - jakie potrzeby ma spełniać poszukiwana przez Ciebie nieruchomość, co kieruje Tobą przy wyborze oferty i na jakie ustępstwa jesteś w stanie pójść by zrealizować cel. 

Poszukiwanie ofert

Przeszukamy rynek ofert spełniających twoje kryteria. Przeanalizujemy dostępne oferty prawie setki agencji nieruchomości w SWO, pozostałych agencji nieruchomości, ofert prywatnych, użyjemy kontaktów, aby zaprezentować Tobie najbardziej dopasowane nieruchomości.

Prezentacja ofert

Wskazane przez Ciebie propozycje obejrzymy wspólnie. Uwzględnimy wszystkie twoje uwagi, na pytania znajdziemy odpowiedzi, rozwiejemy wątpliwości. Powtórzymy proces tak długo aż znajdziesz to czego szukasz. Zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie.

Pośrednictwo kredytowe

Jeśli będziesz wspierał się kredytem hipotecznym, skontaktujemy Cię z naszym doradcą kredytowym, który pomoże Ci w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków finansowania bez ponoszenia dodatkowych opłat. Będziemy nadzorować jego pracę dbając o proces transakcji.

 

Przygotowanie transakcji

Zadbamy o sprawdzenie wszystkich niezbędnych zapisów formalnych i prawnych dotyczących nieruchomości. Wynegocjujemy odpowiadające Tobie warunki i poinformujemy Cię o przysługujących Ci prawach. Pamiętaj, że jako pośrednik jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej więc z nami możesz czuć się bezpiecznie. Ustalone wynagrodzenie wypłacisz nam tylko w przypadku podejścia do transakcji i dopiero wtedy.

Przekazanie nieruchomości

Na Twoje życzenie będziemy przy przekazaniu nieruchomości, dopilnowaniu właściwego procesu zdawczo-odbiorczego i sporządzenia protokołu. Doradzimy jak i gdzie dokonać zawarcia umów na dostarczenie mediów. Będziemy z Tobą na całej drodze formalnej dbając o Twoje bezpieczeństwo i komfort.

Chcę otrzymywać informcje o nowych ofertach